"Gdziekolwiek jesteś, możesz wspólnie z nami ukorzenić ideę pomocy chorym dzieciom".

4 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Opieki Hospicyjnej. W tym dniu w Parku Papieskim w Rzeszowie została zainaugurowana nowa edycja akcji Pola Nadziei i wolontariusze zasadzili cebulki żonkili.
W naszej szkole w piątek 3 października stworzyliśmy żonkilowe rabatki na naszym patio. Mamy nadzieję, że wiosną pięknie zakwitną i zapiszą się w kronice wydarzeń charytatywnych naszej szkoły. Będą nam przypominać o Podkarpackim Hospicjum dla Dzieci, które co roku staramy się wspierać nie tylko symbolicznie, ale też zbiórką pieniędzy. 

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy zaangażowali się w to szlachetne wydarzenie. 

4
7
8
9
10
11
13
16
20
22
23
31
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12